ÜMRANİYE BİLGİSAYAR SERVİSİ

Akyüz Bilgisayar firması olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Arızalı bilgisayarınız için ister yerinde, isterseniz teknik servisimizde teknik müdahalesini gerçekleştirmekteyiz.Firmamız yapmış olduğu tüm tamir işlemleri için, 3 ay işçilik ve malzeme garantisi vermektedir.

ümraniye bilgisayar servisi
NOTEBOOK TAMİRİ

Akyüz Bilgisayar firması olarak, “ümraniye bilgisayar servisi” olarakta hizmet vermekteyiz.Marka bağımsız olarak, tüm marka ve model bilgisayarlarınızın tamir bakımını yapmaktayız.Mesai saatler içinde, iletişim bilgilerimizden bizlerle iletişime geçerek servis için randevu oluşturabilir; ve teknik konularda yardım talep edebilirsiniz.Ümraniye bilgisayar servisi olarak, hizmet veren firmamızda cihazlarınız en kısa süre içerisinde onarımları yapılmakta ve sizlere teslim edilmektedir.

Ümraniye Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar veya bilgisayarlarınız ilgili yaşadığınız problemlerle artık baş edemiyor musunuz ? Sürekli çıkardığı sorun sizi işlerinizden geri kalmanıza mı neden oluyor ? Akyüz Bilgisayar olarak bilgisayar tamirlerinizi en kısa sürede tamamlayıp işlerinizden geri kalmamanız için gereken bütün teknik desteği sağlamaktayız. Kısa süreli basit tamirleri dilerseniz yerinde tamir hizmeti vererek tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

16 yıllık tecrübesi ve uzman ekibi ile güven içerisinde tüm marka ve model bilgisayarlarınızın tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz. Canlı destek hattımız üzerinden de soru görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz.

WhatsApp chat