Ümraniye Notebook Tamiri

Günümüz teknoloji ürünlerinden en ihtiyaç duyduğumuz dizüstü bilgisayarımız artık hayatımız bir parçası haline geldi. En üst düzey yöneticiden en alt yöneticiye işçiye öğrenciye kadar notebooklar artık olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline dönüştü. Haliyle bu kadar ihtiyacın olduğu bir yerde tabiki de notebooklarımızda arızalarda meydana gelmektedir. En basit arızalardan biri olan klavye hatası ve çalışmıyor olması bile bütün işlerinizde aksamaya neden olabiliyor. Böyle bir durumda hemen bir yeni klavye değişimi yapılması gerekmektedir.

ümraniye notebook tamiri

Sektöründe 15 yılı aşmış süredir hizmet vermekte olan Akyüz Bilgisayar firması olarak marka gözetmeden, her marka ve model laptoplarınızın tamir ve bakımını yapmaktadır. Ümraniye bölgesinde notebook tamir hizmeti anlamında öncü olan firmamızda laptop adaptör, laptop batarya, laptop ekran değişimini, laptop şarj soketi değişimi gibi kısa süreli tamir gerektiren onarımlarını anında tamir ederek sizlere teslim ediyoruz.

En çok görülen arızaların başında gelen laptobumun ışıkları yanıyor ama görüntü gelmiyor, şarj dolu gösteriyor ama hemen kapanıyor gibi arızalarında onarımı hemen yapmaktayız. Ümraniye notebook tamir hizmeti veren firmamızda notebooklarınızın tamir ve onarımlarını en kaliteli bir şekilde yapmaktayız.

Sizlerde garantisi bitmiş olan her marka ve model laptoplarınızı bize ulaştırarak Akyüz Bilgisayar farkı ile bütün tamir ve bakımlarını yaptırabilirsiniz.

WhatsApp chat